Kör Ász- acél nyaklánc-piros
Ár:
4.590 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | GX1542R |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
| JCfashion | |
Leírás és Paraméterek
Gyönyörűen kidolgozott, acélmedál.
| Ékszer típus | Medál |
| Alapfém színe | ezüst |
| A lánc hossza | cca. 620 mm |
| A medál mérete | 30*20mm |
| Súly | 19 g |
Ezt is nézd meg
3.790 Ft
1.790 Ft
-53%
Utolsó 1 db raktáron
