Ima - nemesacél medál lánccal - arany
Ár:
4.790 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | PN-675 |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
| Jcfashion | |
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, nemesacél medál, lánccal.
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | arany |
| Medál mérete | 46 mm |
| Lánc hossza | 600 mm |
| Súlya | 18,8 g |
Ezt is nézd meg
5.590 Ft
Utolsó 1 pár raktáron
