Terep mintás nemesacél medál lánccal-hátlapon gravírozható
Ár:
4.190 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | PN-1070 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
|
Az ékszerre kérhető lézergravírozás! |
|
|
Rendelés leadás menete >>
|
|
Gravírozás kérés
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, gravírozható nemesacél medál.
Valósítsa meg saját elképzeléseit, varázsolja ékszerét egyedivé szöveg gravíroztatásával!
| Kő tipusa | - |
| Ékszer típus | Medál |
| Motívumok | egyéb |
| Alapfém színe | fekete |
| Az ékszer anyaga | 316L nemesacél |
| Gravírozható: | Igen |
| Lánc hossza | 600 mm |
| Medál mérete | 48*28 mm |
| Súly | 20 g |
Ezt is nézd meg
3.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
