Rock n'roll nemesacél medál lánccal-hátlapon gravírozható
Ár:
5.290 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | NC-2320S |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Jcfashion | |
|
Rendelés leadás menete >>
|
|
Gravírozás kérés
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, gravírozható nemesacél medál.
Valósítsa meg saját elképzeléseit, varázsolja ékszerét egyedivé szöveg gravíroztatásával!
| Kő tipusa | - |
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Motívumok | egyéb |
| Alapfém színe | ezüst |
| Az ékszer anyaga | 316L nemesacél |
| Gravírozható: | Igen |
| Lánc mérete | 600 mm |
| Medál | 53 mm |
| Súly | 20 g |
Ezt is nézd meg
5.280 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.190 Ft
Utolsó 2 db raktáron
5.390 Ft
Utolsó 1 db raktáron
4.990 Ft
Utolsó 1 db raktáron
4.990 Ft
3.990 Ft
-20%
Raktáron
4.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
5.890 Ft
Utolsó 1 db raktáron
