Hátlapon gravírozható csillámló kereszt nemesacél lánc
Ár:
5.890 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | GX1212K |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Jcfashion | |
|
Rendelés leadás menete >>
|
|
Gravírozás kérés
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, ezüstözött medál, láncal.
Valósítsa meg saját elképzeléseit, varázsolja ékszerét egyedivé akár képpel, akár felirattal!
| Kő tipusa | - |
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Motívumok | kereszt |
| Alapfém színe | ezüst |
| Az ékszer anyaga | nikkelmentes és antiallergén fémötvözet |
| Gravírozható: | Igen |
| Medál mérete | 35*55 mm |
| Hossza | 550 mm |
| Súlya | 32 g |
Ezt is nézd meg
5.390 Ft
Utolsó 1 db raktáron
