Kocka ékszerszett - ezüst - Swarovski kristályos - liláskék
Ár:
44.190 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | glam723 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Swarovski kristályos ékszerszett 925% finomságú ezüsttel.Csodaszép tégla alakú csiszolt kristályokkal.
A szett tartalma: nyaklánc és fülbevaló.
| Ékszer típus | Szett |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál mérete | 20*10 mm |
| Fülbevaló mérete | 20*10 mm |
| Lánc hossza | 450 mm |
Ezt is nézd meg
44.190 Ft
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
