Festett - zománcozott szett - piros alapon
Ár:
3.150 Ft
1.575 Ft
Kedvezmény:
-50%
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | SE-8260-red |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Csodaszép,zománcozott szett , geometrikus mintákkal gazdagon ékesített.
| Ékszer típus | Szett |
| Alapfém színe | arany |
| Medál mérete | 45*40 mm |
| Fülbevaló mérete | 18*18 mm |
| Nyaklánc mérete | 420*75 mm |
Ezt is nézd meg
3.470 Ft
1.735 Ft
-50%
Utolsó 1 db raktáron
4.020 Ft
2.010 Ft
-50%
Utolsó 1 db raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Utolsó 1 db raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.350 Ft
2.175 Ft
-50%
Utolsó 2 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 2 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
