Végtelen- Swarovski kristályos nyaklánc díszdobozban - fehér
Ár:
8.690 Ft
6.990 Ft
Kedvezmény:
-20%
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DP0213-WG |
| Elérhetőség: | Raktáron |
Leírás és Paraméterek
Igazi különlegesség! Csodaszép, fehérarannyal bevont nyaklánc, csillogó Swarovski kristályos medállal.
Az ékszert tündéri díszdobozban szállítjuk, mely már maga is egy kis ékszer a polcunkon!
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál kristálya | Crystals from Swarovski® Art.No 1088 XIRIUS Chaton, 6,14 mm |
| Medál mérete | 20*10 mm |
| Nyaklánc hossza állítható | 40-45 cm |
| Dobozka mérete | 6*8 cm |
Ezt is nézd meg
6.980 Ft
Utolsó 2 db raktáron
6.980 Ft
Utolsó 2 db raktáron
6.890 Ft
Utolsó 2 db raktáron
