Star- Swarovski kristályos ezüst nyaklánc - kék
Ár:
12.190 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | 85875 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
Leírás és Paraméterek
Gyönyörű, csillogó Swarovski kristályból készült medál, hozzá illő aranyozott ezüstláncon.
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Motívumok | tengeri |
| Alapfém színe | arany |
| Lánc hossza | 400 mm |
| Súlya | 4,65 g |
| Medál mérete | 33*13 mm |
Ezt is nézd meg
12.290 Ft
6.190 Ft
-50%
Raktáron
12.290 Ft
6.190 Ft
-50%
Raktáron
12.890 Ft
9.670 Ft
-25%
Utolsó 2 db raktáron
12.890 Ft
9.670 Ft
-25%
Utolsó 2 db raktáron
11.130 Ft
Utolsó 1 db raktáron
13.290 Ft
Utolsó 1 db raktáron
11.050 Ft
Utolsó 1 db raktáron
13.490 Ft
10.120 Ft
-25%
Utolsó 1 db raktáron
13.490 Ft
10.120 Ft
-25%
Utolsó 1 db raktáron
10.580 Ft
Utolsó 2 db raktáron
10.090 Ft
Utolsó 2 db raktáron
