Eleanora - Swarovski kristályos nyaklánc díszdobozban - fehér
Ár:
11.090 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DP0534 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
Leírás és Paraméterek
Igazi különlegesség! Csodaszép nyaklánc, csillogó Swarovski kristályos medállal.
Az ékszert tündéri, macaron formájú díszdobozban szállítjuk, mely már maga is egy kis ékszer a polcunkon!
A díszdoboz színe esetleges, nem választható, de minden esetben igyekszünk a színhez illő dobozt választani!
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál kristálya | Crystals from SWAROVSKI® Art. No 1028 XILION Chaton |
| Medál mérete | kb 10*4 mm |
| Nyaklánc hossza állítható | 400*45 mm |
| Dobozka mérete | 4*4 cm |
Ezt is nézd meg
11.130 Ft
Utolsó 1 db raktáron
11.050 Ft
Utolsó 1 db raktáron
10.580 Ft
Utolsó 2 db raktáron
10.090 Ft
Utolsó 2 db raktáron
12.290 Ft
6.190 Ft
-50%
Raktáron
12.290 Ft
6.190 Ft
-50%
Raktáron
9.690 Ft
Utolsó 2 db raktáron
9.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
9.580 Ft
7.190 Ft
-25%
Raktáron
