Január-Birth Stone Swarovski kristályos nyaklánc - Garnet - piros
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DP0060-1 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
Leírás és Paraméterek
Igazi különlegesség! Csodaszép, fehérarannyal bevont nyaklánc, csillogó Swarovski kristályos medállal.
A januárban született hölgyek számára a gránát a tökéletes gyöngyszem, amely képviseli a születésnapját. Ez a gyönyörű kő, amely a leggyakrabban vörös, de számos más színben megtalálható, a békét, a jólétet és a jó egészséget jelképezi. Néhányan azt mondják, hogy hatalma van a viselőjének örök boldogságot, egészségét és gazdagságát adni.
Az ékszert tündéri, macaron formájú díszdobozban szállítjuk, mely már maga is egy kis ékszer a polcunkon!
A díszdoboz színe esetleges, nem választható, de minden esetben igyekszünk a színhez illő dobozt választani!
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál kristálya | Crystals from Swarovski® Art.No 1088 XIRIUS Chaton, 6,14 mm |
| Medál mérete | 13.2 mm x 8 mm x 5.68 mm |
| Nyaklánc hossza állítható | 40-45 cm |
| Dobozka mérete | 4 x 4 cm |
