Február -Birth Stone Swarovski kristályos nyaklánc - Amethyst - lila
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DP0060-2 |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 db raktáron |
Leírás és Paraméterek
Igazi különlegesség! Csodaszép, fehérarannyal bevont nyaklánc, csillogó Swarovski kristályos medállal.
A februári születetteknek az ametiszt tökéletes születéskővé válik. Ez a hónap sok ember számára gyakran hideg, sötét és rövid, így az ametiszt, amely gyakran a béke, a bátorság és a stabilitás tulajdonságaival társul, a megfelelő gyöngyszem azoknak az egyéneknek, akiknek szüksége van egy kis extra melegségre és erőre az év ebben a szakában.
A díszdoboz színe esetleges, nem választható, de minden esetben igyekszünk a színhez illő dobozt választani!
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál kristálya | Crystals from Swarovski® Art.No 1088 XIRIUS Chaton, 6,14 mm |
| Medál mérete | 13.2mm x 8mm x 5.68mm |
| Nyaklánc hossza állítható | 40-45 cm |
| Dobozka mérete | 4*4 cm |
