Július-Birth Stone Swarovski kristályos nyaklánc - Ruby - piros
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DP0060-7 |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 db raktáron |
Leírás és Paraméterek
Igazi különlegesség! Csodaszép, fehérarannyal bevont nyaklánc, csillogó Swarovski kristályos medállal.
A Ruby a "Drágakövek királynője" néven ismert és a szó a piros - Ruber latin szóból származik. Ez a drágakő a júliusban születettek köve. A rubin szanszkrit szó "ratnarj" a laza fordításban pedig "a drágakő királynője". A rubinokat 2000 évvel ezelőtt fedezték fel, és bár nem tudjuk, hol pontosan Indiában gondoljuk.
Az ékszert tündéri, macaron formájú díszdobozban szállítjuk, mely már maga is egy kis ékszer a polcunkon!
A díszdoboz színe esetleges, nem választható, de minden esetben igyekszünk a színhez illő dobozt választani!
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál kristálya | Crystals from Swarovski® Art.No 1088 XIRIUS Chaton, 6,14 mm |
| Medál mérete | 13.2mm x 8mm x 5.68mm |
| Nyaklánc hossza állítható | 40-45 cm |
| Dobozka mérete | 4*4 cm |
