Őrangyal nemesacél medál lánccal
Ár:
3.790 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | PN1288 |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
| Jcfashion | |
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, nemesacél medál, lánccal.
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál mérete | 30*18 mm |
| Lánc hossza | 450 mm |
| Súlya | 5,5 g |
Ezt is nézd meg
3.790 Ft
1.790 Ft
-53%
Utolsó 1 db raktáron
