Éjsötét nap - nemesacél medál kord nyakláncon
Ár:
2.990 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | CPO207 |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
|
Egyedi motívumú nemesacél medál, kordból készült nyakszalagon. Trendi és fiatalos! |
|
Leírás és Paraméterek
Egyedi motívumú nemesacél medál, kordból készült nyakszalagon.
Trendi és fiatalos!
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Motívumok | egyéb |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál mérete | 28*16 mm |
| Súly | 7,1 g |
| Nyaklánc hossza | 40 cm |
