Acél kereszt medál lánccal - ezüst
Ár:
2.490 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | PN-1254S |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
| Jcfashion | |
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, nemesacél medál, lánccal.
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál mérete | 72*47 mm |
| Lánc hossza | 600 mm |
| Súlya | 17 g |
