Ratyn - cirkóniaköves DUPLA divatgyűrű - kék
Ár:
5.760 Ft
3.100 Ft
Kedvezmény:
-46%
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | ZYR-DD046-6 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Kategóriájának talán legszebb darabja ez a gyűrűpár.
Tökéletes tisztaságú cirkóniakövekkel díszített, kiváló minőségű és különlegessége, hogy két darabból áll.
A gyűrűk együtt és külön-külön is viselhetőek.
| Ékszer típus | Gyűrű |
| Alapfém színe | ezüst |
| Az ékszer anyaga | nikkelmentes és antiallergén fémötvözet |
| Nagyobb gyűrű szélessége | 85 mm |
| Keskenyebb gyűrű szélessége | 23 mm |
| Kő szélessége | 10 mm |
Ezt is nézd meg
4.240 Ft
2.300 Ft
-46%
Utolsó 1 db raktáron
