Diorval - cirkóniaköves DUPLA divatgyűrű - fehér
Ár:
7.190 Ft
3.950 Ft
Kedvezmény:
-45%
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | ZYR618-6 |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Tökéletes tisztaságú cirkóniakövekkel díszített, kiváló minőségű divatgyűrű, melynek különlegessége, hogy két darabból áll.
A gyűrűk együtt és külön-külön is viselhetőek. A fekete alapszín csak még inkább kiemeli a gyönyörű rózsaszín és fehér színű kövek csodálatos csillogását.
Különlegesség kategóriájában!
| Ékszer típus | Gyűrű |
| Alapfém színe | fekete |
| Az ékszer anyaga | nikkelmentes és antiallergén fémötvözet |
| Nagyobb gyűrű szélessége | 125 mm |
| Keskenyebb gyűrű szélessége | 35 mm |
| Nagy kő átmérője | 78 mm |
Ezt is nézd meg
4.240 Ft
2.300 Ft
-46%
Utolsó 1 db raktáron
