Her King-His Queen - gravírozható páros nemesacél nyaklánc
Ár:
8.090 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | CN-107 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| jcfashionjew | |
|
Rendelés leadás menete >>
|
|
Gravírozás kérés
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, gravírozható nemesacél medálok, párban. A medálok a hátlapon gravírozhatóak.
Valósítsa meg saját elképzeléseit, varázsolja ékszerét egyedivé szöveg gravíroztatásával!
| Kő tipusa | - |
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Motívumok | négyzet |
| Alapfém színe | ezüst |
| Az ékszer anyaga | 316L nemesacél |
| Gravírozható: | Igen |
| Lánc hossza | 500 mm |
| Medál női | 10*23 mm |
| Medál férfi | 48*28 mm |
Ezt is nézd meg
8.090 Ft
Utolsó 2 db raktáron
9.290 Ft
6.490 Ft
-30%
Raktáron
9.290 Ft
Raktáron
6.820 Ft
Utolsó 2 db raktáron
9.390 Ft
5.990 Ft
-36%
Raktáron
9.390 Ft
5.990 Ft
-36%
Raktáron
9.390 Ft
5.990 Ft
-36%
Raktáron
6.590 Ft
4.690 Ft
-29%
Utolsó 1 db raktáron
6.490 Ft
Utolsó 2 db raktáron
