Gravírozható nemesacél karkötő 8*213 mm - ezüst, láncos
Ár:
6.590 Ft
4.690 Ft
Kedvezmény:
-29%
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | BR-069 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| JCfashion - BR-069 | |
|
Rendelés leadás menete >>
|
|
Gravírozás kérés
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, gravírozható nemesacél karkötő.
Valósítsa meg saját elképzeléseit, varázsolja ékszerét egyedivé szöveg gravíroztatásával!
| Kő tipusa | - |
| Ékszer típus | Karkötő |
| Alapfém színe | ezüst |
| Az ékszer anyaga | 316L nemesacél |
| Gravírozható: | Igen |
| Szélessége | 8 mm |
| Hossza | 213 mm |
| Súly | 26,5 g |
Ezt is nézd meg
4.990 Ft
Utolsó 1 db raktáron
4.990 Ft
3.990 Ft
-20%
Raktáron
4.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
5.190 Ft
Utolsó 2 db raktáron
5.280 Ft
Utolsó 1 db raktáron
