Gravírozható nemesacél karkötő -205 mm
Ár:
7.960 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | BR-617S |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
|
Az ékszerre kérhető lézergravírozás! |
|
|
Rendelés leadás menete >>
|
|
Gravírozás kérés
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, gravírozható, nemesacél karkötő. A karkötő bőrből készült.
Valósítsa meg saját elképzeléseit, varázsolja ékszerét egyedivé szöveg gravíroztatásával!
| Kő tipusa | - |
| Ékszer típus | Karkötő |
| Alapfém színe | ezüst |
| Az ékszer anyaga | 316L nemesacél |
| Gravírozható: | Igen |
| Szélessége | 13 mm |
| Hossza | 205 mm |
| Súly | 55 g |
Ezt is nézd meg
8.090 Ft
Utolsó 2 db raktáron
6.820 Ft
Utolsó 2 db raktáron
9.290 Ft
6.490 Ft
-30%
Raktáron
9.290 Ft
Raktáron
6.590 Ft
4.690 Ft
-29%
Utolsó 1 db raktáron
9.390 Ft
5.990 Ft
-36%
Raktáron
9.390 Ft
5.990 Ft
-36%
Raktáron
9.390 Ft
5.990 Ft
-36%
Raktáron
6.490 Ft
Utolsó 2 db raktáron
