Gravírozható nemesacél karkötő -205 mm
Ár:
4.190 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | BR-231K |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 db raktáron |
|
Az ékszerre kérhető lézergravírozás! |
|
|
Rendelés leadás menete >>
|
|
Gravírozás kérés
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, gravírozható, nemesacél karkötő. A karkötő bőrből készült.
Valósítsa meg saját elképzeléseit, varázsolja ékszerét egyedivé szöveg gravíroztatásával!
| Kő tipusa | - |
| Ékszer típus | Karkötő |
| Alapfém színe | ezüst |
| Az ékszer anyaga | 316L nemesacél |
| Gravírozható: | Igen |
| Hossza | 205 mm |
| Súly | 26,96 g |
Ezt is nézd meg
3.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
