Áramkör- acél nyaklánc-fekete
Ár:
7.490 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | GX2153B |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Gyönyörűen kidolgozott, acélmedál.
| Ékszer típus | Medál |
| Alapfém színe | fekete |
| A lánc hossza | cca. 550 mm |
| A medál mérete | 21*40 mm |
| Súly | 34 g |
Ezt is nézd meg
3.390 Ft
Utolsó 1 db raktáron
