Virágom- Swarovski kristályos nemesacél szett
Ár:
4.290 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | hugo198 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 pár raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Gyönyörű Swarovski kristályokkal díszített szett különleges alkalmakra.
| Ékszer típus | Szett |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál mérete | 15*15 mm |
| Nyaklánc hossza | 400 mm |
| Fülbevaló mérete | 5 mm |
Ezt is nézd meg
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 2 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.410 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
9.950 Ft
Utolsó 1 db raktáron
