Szerencse keretben - füst- Swarovski kristályos - szett
Ár:
9.950 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | 82743 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Szerencsehozó, négylevelű lóhere alakú, különleges szépségű, kisebb csillogó kristályokkal gazdagon díszített set.
| Ékszer típus | Szett |
| Alapfém színe | ezüst |
| A lánc hossza | cca. 400 mm |
| A medál mérete | 27 x 21mm |
| Fülbevaló mérete | 24*13 mm |
Ezt is nézd meg
11.680 Ft
Utolsó 2 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.410 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 2 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
