Júlia - Swarovski kristályos szett - ezüst színben - fehér
Ár:
10.680 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DS012-WG |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Különleges csillogású Swarovski kristályos szett .
| Ékszer típus | Szett |
| Alapfém színe | ezüst |
| A szett kristálya | Crystals from Swarovski® Art.No 1088 XIRIUS Chaton, |
| Lánc hossza | 400*45 mm |
| Medál mérete | 7*20*5 mm |
| Fülbevaló mérete | 7*20*5 mm |
Ezt is nézd meg
9.950 Ft
Utolsó 1 db raktáron
11.680 Ft
Utolsó 2 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.410 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
