Christmas socks Swarovski kristályos ékszerdobozos szett - fehér
Ár:
11.680 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DS216 |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Különleges csillogású Swarovski kristályos szett ,csodaszép csillogóm dobozban.
| Ékszer típus | Szett |
| Alapfém színe | ezüst |
| A szett kristálya | Crystals from Swarovski® Art.No 1088 XIRIUS Chaton, |
| Lánc hossza | 400*45 mm |
| Medál mérete | 10*10 mm |
| Fülbevaló mérete | 10*10 mm |
Ezt is nézd meg
9.950 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.410 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 2 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
