Trotter - kristályokkal kirakott gyöngyös ékszerszett
Ár:
20.960 Ft
10.480 Ft
Kedvezmény:
-50%
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | neo006 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Nagyméretű kristályokkal gazdagon kirakott, feltűnő megjelenést garantáló csodaszép ékszerszett.
Az ékszer akár báli ruha kiegészítőjeként is tökéletes választás!
| Ékszer típus | Szett |
| Motívumok | ovális |
| Alapfém színe | arany |
| A lánc hossza | 440 mm |
| Középső kristályok mérete | 12*17 mm |
| Gyöngyös rész gyöngyeinek mérete | 7 mm |
| Fülbevaló mérete | 17*12 mm |
Ezt is nézd meg
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 2 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
4.350 Ft
2.175 Ft
-50%
Utolsó 2 db raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Utolsó 1 db raktáron
4.020 Ft
2.010 Ft
-50%
Utolsó 1 db raktáron
