Emoji mánia- Szett-karkötős
Ár:
11.240 Ft
5.620 Ft
Kedvezmény:
-50%
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | 87899 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
A mostanság nagyon divatos Emoji figurák, egy szettben foglalva.
Egy egyszerű pólóhoz, vagy egyszínű pulóverhez is ideális választás, remekül feldobja az öltözéket.
| Ékszer típus | Szett |
| Alapfém színe | arany |
| Lánc hossza | 400mm |
| Medál mérete | 14*12mm |
| Fülbevaló méretei | 31*12mm |
| Karkötő mérete | 160 mm rugalmas |
Ezt is nézd meg
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 2 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
5.080 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
6.350 Ft
Utolsó 1 db raktáron
4.350 Ft
2.175 Ft
-50%
Utolsó 2 db raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Raktáron
4.290 Ft
2.145 Ft
-50%
Utolsó 1 db raktáron
4.020 Ft
2.010 Ft
-50%
Utolsó 1 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
7.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
3.470 Ft
1.735 Ft
-50%
Utolsó 1 db raktáron
