Babakocsi Swarovski kristályos nyaklánc - fehér
Ár:
13.390 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DPS0120 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
Leírás és Paraméterek
Igazi különlegesség! Csodaszép, fehérarannyal bevont nyaklánc, csillogó Swarovski kristályos medállal.
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál kristálya | Crystals from Swarovski® Art.No 1088 XIRIUS Chaton, 6,14 mm |
| Medál mérete | 19.3mm x 12.38mm x 5.7mm |
| Nyaklánc hossza állítható | 40-45 cm |
| Dobozka mérete | 8*6 cm |
Ezt is nézd meg
13.290 Ft
Utolsó 1 db raktáron
13.490 Ft
10.120 Ft
-25%
Utolsó 1 db raktáron
13.490 Ft
10.120 Ft
-25%
Utolsó 1 db raktáron
12.890 Ft
9.670 Ft
-25%
Utolsó 2 db raktáron
12.890 Ft
9.670 Ft
-25%
Utolsó 2 db raktáron
12.290 Ft
6.190 Ft
-50%
Raktáron
12.290 Ft
6.190 Ft
-50%
Raktáron
14.490 Ft
10.870 Ft
-25%
Utolsó 1 db raktáron
14.690 Ft
Utolsó 2 db raktáron
14.690 Ft
Utolsó 2 db raktáron
14.790 Ft
Utolsó 1 db raktáron
14.790 Ft
Utolsó 1 db raktáron
11.130 Ft
Utolsó 1 db raktáron
