Star- Swarovski kristályos ezüst nyaklánc-fehér
Ár:
12.190 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | 85880 |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Gyönyörű, csillogó Swarovski kristályból készült medál, hozzá illő aranyozott ezüstláncon.
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Motívumok | tengeri |
| Alapfém színe | arany |
| Lánc hossza | 400 mm |
| Súlya | 4,65 g |
| Medál mérete | 33*13 mm |
Ezt is nézd meg
12.360 Ft
Utolsó 2 db raktáron
11.880 Ft
7.130 Ft
-40%
Utolsó 2 db raktáron
31.640 Ft
18.980 Ft
-40%
Utolsó 1 db raktáron
37.220 Ft
22.330 Ft
-40%
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
