Star- Ezüst nyaklánc medállal - AB
Ár:
12.190 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | 39493_AB |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Ezüsttel nyaklánc medállal.
Kiváló minőség, megbízhatóság és gyönyörű kivitelezés!
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| A lánc hossza | 45 cm |
| A medál mérete | 20*20 mm |
| Ezüst súlya | 1,5 g |
Ezt is nézd meg
12.360 Ft
Utolsó 2 db raktáron
11.880 Ft
7.130 Ft
-40%
Utolsó 2 db raktáron
31.640 Ft
18.980 Ft
-40%
Utolsó 1 db raktáron
37.220 Ft
22.330 Ft
-40%
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Raktáron
