SILVER TRIANGLE- ezüst nyakék
Ár:
6.970 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | FORZ25-TOP-JB6442 RGP/19860 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Háromszög alakú medállal ékesített ezüst nyakék.
Az ékszer -jellege miatt- egyaránt megfelelő viselet alkalmi és hétköznapi ruhákhoz egyaránt.
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Motívumok | egyéb |
| Alapfém színe | arany |
| A lánc hossza | cca. 45 cm |
| Medálok mérete | 7*8 mm |
| Súly | 1 g |
Ezt is nézd meg
11.880 Ft
7.130 Ft
-40%
Utolsó 2 db raktáron
12.360 Ft
Utolsó 2 db raktáron
31.640 Ft
18.980 Ft
-40%
Utolsó 1 db raktáron
37.220 Ft
22.330 Ft
-40%
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
