Mikulás sapka zöld bojttal - Ezüst nyaklánc medállal
Ár:
4.840 Ft
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | 37536 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Ezüsttel bevont nyaklánc mikulás sapkás medállal.
Kiváló minőség, megbízhatóság és gyönyörű kivitelezés!
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | ezüst |
| A lánc hossza | 39 cm |
| A medál mérete | 10 x 5 mm |
| Ezüst súlya | 0,95 g |
Ezt is nézd meg
11.880 Ft
7.130 Ft
-40%
Utolsó 2 db raktáron
12.360 Ft
Utolsó 2 db raktáron
31.640 Ft
18.980 Ft
-40%
Utolsó 1 db raktáron
37.220 Ft
22.330 Ft
-40%
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 1 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
42.990 Ft
Utolsó 2 db raktáron
