Shamballa telefonékszer-sötétzöld
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | 201926696-4 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Biztosan Te is jártál már úgy, hogy a társaságodban rajtad kívül másnak is pont olyan telefonja volt, mint Neked.... Még nem? Bármikor előfordulhat...
De akár ez a helyzet, akár simán csak arról van szó, hogy hogyan tedd egyedibbé a készülékedet, ez a kis Shamballa-stílusú telefonékszer megoldja a gondodat.
Mobiltelefonba (de akár laptopba is) illeszthető csodaszép, elegáns telefonékszer.
További előnye, hogy megvédi féltett telefonodat a porosodástól, így növelve annak élettartamát.
| Ékszer típus | Kiegészítő |
| Műanyag jack-dugóval, mérete | 12 x 3,5 mm |
| Mérete | 10 x 10 mm |
| Teljes hossz | 25 x 10 mm |
