Shamballa telefonékszer-királykék
Ár:
1.460 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DPAF-A5 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Biztosan Te is jártál már úgy, hogy a társaságodban rajtad kívül másnak is pont olyan telefonja volt, mint Neked.... Még nem? Bármikor előfordulhat... De akár ez a helyzet, akár simán csak arról van szó, hogy hogyan tedd egyedibbé a készülékedet, ez a kis Shamballa-stílusú telefonékszer megoldja a gondodat
.Mobiltelefonba (de akár laptopba is) illeszthető csodaszép, elegáns telefonékszer.
| Ékszer típus | Kiegészítő |
| Műanyag jack-dugóval, mérete | 12 x 3,5 mm |
| Mérete | 10 x 10 mm |
| Teljes hossz | 25 x 10 mm |
Ezt is nézd meg
24.790 Ft
Utolsó 1 db raktáron
24.790 Ft
Utolsó 1 db raktáron
