Életfa- nemesacél karkötő - ezüst színben
Ár:
5.690 Ft
3.990 Ft
Kedvezmény:
-30%
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | GS1021S |
| Elérhetőség: | Raktáron |
Leírás és Paraméterek
Kiváló minőségű, gravírozható nemesacél karkötő.
Valósítsa meg saját elképzeléseit, varázsolja ékszerét egyedivé szöveg gravíroztatásával!
| Ékszer típus | Karkötő |
| Alapfém színe | ezüst |
| Gravírozható: | Nem |
| Medál mérete | 51 mm |
| szélessége | 3,8 mm |
| Súly | 10 g |
Ezt is nézd meg
3.690 Ft
Utolsó 1 db raktáron
3.690 Ft
Utolsó 2 db raktáron
