MACARON - Swarovski kristályos fülbevaló díszdobozban - ARANYSÁRGA
Ár:
3.220 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | DE0357-11 |
| Elérhetőség: | Utolsó 2 pár raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
Igazi különlegesség! Csodaszép, fehérarannyal bevont fülbevaló, csillogó Swarovski kristályból.
Az ékszert tündéri, macaron formájú díszdobozban szállítjuk, mely már maga is egy kis ékszer a polcunkon!
A díszdoboz színe esetleges, nem választható, de minden esetben igyekszünk a színhez illő dobozt választani!
| Ékszer típus | Fülbevaló |
| Alapfém színe | ezüst |
| Medál kristálya | Crystals from Swarovski® Art.No 1088 XIRIUS Chaton, 5 mm |
| Fülbevaló mérete | 5.2mm x 5.2mm |
| Dobozka mérete | 4*4 cm |
Ezt is nézd meg
3.440 Ft
Utolsó 1 pár raktáron
3.460 Ft
Utolsó 1 pár raktáron
3.590 Ft
Raktáron
3.670 Ft
Utolsó 2 pár raktáron
3.910 Ft
Utolsó 2 pár raktáron
4.289 Ft
Utolsó 1 pár raktáron
4.290 Ft
Utolsó 1 pár raktáron
4.290 Ft
Utolsó 1 pár raktáron
4.290 Ft
Utolsó 1 pár raktáron
