Dark cross- Swarovski kristályos nyaklánc - piros
Ár:
8.290 Ft
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | N1815B |
| Elérhetőség: | Raktáron |
Leírás és Paraméterek
A csodaszép, Swarovski® kristály a finom megmunkálású foglalatban tükrözi mindazt a kecsességet és bájt, amit egy ékszer csak ritkán tud megmutatni.
| Ékszer típus | Nyaklánc |
| Alapfém színe | fekete |
| A lánc hossza | 400 + 55 mm |
| A medál mérete | 40*23 mm |
| Súlya | 7,7 g |
Ezt is nézd meg
8.440 Ft
Utolsó 1 db raktáron
8.440 Ft
Utolsó 2 db raktáron
8.490 Ft
6.790 Ft
-20%
Raktáron
8.580 Ft
6.890 Ft
-20%
Raktáron
8.590 Ft
Utolsó 2 db raktáron
8.590 Ft
Utolsó 2 db raktáron
8.590 Ft
Utolsó 1 db raktáron
8.590 Ft
Utolsó 2 db raktáron
8.590 Ft
Utolsó 2 db raktáron
