Lávakőből készült férfi karkötő kristálygyöngy díszítéssel
Ár:
5.290 Ft
4.230 Ft
Kedvezmény:
-20%
| Kő színe | |
| Várható szállítás: | 2026. május 21. |
| Cikkszám: | SHINE-00609 |
| Elérhetőség: | Utolsó 1 db raktáron |
| Gyártó: | Ragyogj.hu |
Leírás és Paraméterek
A Lávakő gyógyító hatása már több ezer éve ismert. Az indiaiak, az amerikai indiánok, és az ősmagyar sámánok is használták már gyógyítás céljából. Méregtelenítő hatású, serkenti a sejtek víz-utánpótlását, erősíti az inakat, segíti a kötőszövet regenerálódását, serkenti a vérkeringést. Nyugtatja az idegrendszert, serkenti az idegsejtek megújulását, és biztosítja az egyensúlyt a szervezetben.
| Ékszer típus | Karkötő |
| Motívumok | gömb |
| Gömbök mérete | 8 mm |
| Kristálygyöngy dísz mérete | 10 mm |
| Mérete | 17 cm / rugalmas |
Ezt is nézd meg
4.190 Ft
Utolsó 1 db raktáron
4.590 Ft
3.670 Ft
-20%
Utolsó 1 db raktáron
4.890 Ft
3.910 Ft
-20%
Utolsó 1 db raktáron
5.190 Ft
4.150 Ft
-20%
Utolsó 1 db raktáron
5.190 Ft
4.150 Ft
-20%
Utolsó 1 db raktáron
5.190 Ft
4.150 Ft
-20%
Utolsó 1 db raktáron
5.290 Ft
4.230 Ft
-20%
Utolsó 1 db raktáron
5.290 Ft
4.230 Ft
-20%
Utolsó 1 db raktáron
5.293 Ft
4.230 Ft
-20%
Utolsó 1 db raktáron
7.390 Ft
4.990 Ft
-32%
Raktáron
8.690 Ft
6.950 Ft
-20%
Utolsó 1 db raktáron
